Hakkımızda

Fizibo.com olarak  Network Marketing  üyelik sistemiyle yayına başlayan ilk ilan portalı olmanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz.Hedefimiz 1000 Temsilci ortağımız  ile  Tüm türkiye'de Sıradışı özellikleri olan ve her daim üyelerine kazandıran bir site olmak.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, Kariyer , Hayvanlar Âlemi, Talepler  olmak üzere toplam 11  kategoride hizmet veren fizibo.com, ailesi olarak Türkiye bir çok ilke imza atmak için yola çıktık.Taklit eden değil taklit edilen bir site olabilmek yegane amacımızdır.

 

Vizyon

Türkiye bir çok ilke imza atan ve 15 yıllık sektörel tecrübemiz  ile güvenilirlik , sadakat, devamlılık ve saygınlığı olan bir dünya markası yaratmak  ve sürdürmek.

 

Misyon

En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ve Temsilcilerimiz ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde her daim kolay anlaşılır ulaşılabilir ve son teknolojik güncellemeler ile  önce Türkiyede sonrasında tüm dünyada en iyi ve en uygun fiyatlı sosyal sorumluluk projeleriyle de öne çıkan ilan portallarından biri olmak.

 

 

Fizibo.com Sıradışı İlan Portalınız